Евертън
Кристъл Палас
Р
З
Р
П
П
Форма
П
П
Р
П
Р
Прогноза за Евертън - Кристъл Палас
Евертън нямат загуба срещу Кристъл Палас в последните три мача помежду им от Висша Лига.
| Евертън - Кристъл Палас Прогноза | |
| Двоен шанс - 1X | 1.444 |
Математически прогнози Евертън - Кристъл Палас
| Евертън са постигнали 2 поредни победи срещу Кристъл Палас в мачове от Висша Лига. | ||
| Прогноза | Краен резултат - 1 | 2.700 |
| Вкарани са над 2.5 гола в последните два директни сблъсъка между Евертън и Кристъл Палас в Висша Лига. | ||
| Прогноза | Над 2.5 гола | 2.200 |
| Последните три сблъсъка между Евертън и Кристъл Палас са завършили с голове и в двете врати. | ||
| Прогноза | Гол/Гол - Да | 1.800 |
Коефициенти за Евертън - Кристъл Палас
| Краен резултат | ||
|---|---|---|
| 1 2.700 | X 3.250 | 2 2.700 |
| Двоен шанс | ||
|---|---|---|
| 1X 1.444 | X2 1.444 | 12 1.333 |
| Голове | Под | Над |
|---|---|---|
| 2.5 | 1.667 | 2.200 |
| Гол/Гол | Да | Не |
|---|---|---|
| 1.800 | 1.950 |
Възможни са промени в коефициентите. Последно са обновени на 30.03.26 11:00 UTC+2
Класиране и форма
ФилтриПреки сблъсъци
Филтри| 15.02.2025 | Кристъл Палас | 1:2 | Евертън |
| 28.09.2024 | Евертън | 2:1 | Кристъл Палас |
| 19.02.2024 | Евертън | 1:1 | Кристъл Палас |
| 17.01.2024 | Евертън | 1:0 | Кристъл Палас |
| 04.01.2024 | Кристъл Палас | 0:0 | Евертън |
Предишни срещи - Евертън
Филтри| 29.09.2025 | Евертън | 1:1 | Уест Хям |
| 20.09.2025 | Ливърпул | 2:1 | Евертън |
| 13.09.2025 | Евертън | 0:0 | Астън Вила |
| 30.08.2025 | Вълците | 2:3 | Евертън |
| 24.08.2025 | Евертън | 2:0 | Брайтън |
Предишни срещи - Кристъл Палас
Филтри| 27.09.2025 | Кристъл Палас | 2:1 | Ливърпул |
| 20.09.2025 | Уест Хям | 1:2 | Кристъл Палас |
| 13.09.2025 | Кристъл Палас | 0:0 | Съндърланд |
| 31.08.2025 | Астън Вила | 0:3 | Кристъл Палас |
| 24.08.2025 | Кристъл Палас | 1:1 | Nottm Forest |
Евертън – Кристъл Палас прогноза от Pobeditel.com за мача от Висша Лига на 05.10.2025
| Евертън - Кристъл Палас Прогноза | |
| Двоен шанс - 1X | 1.444 |